Notice: Undefined variable: styles in /home/users/smoczynskip/public_html/beskid/modules/mod_info_slider/mod_info_slider.php on line 62

Nowy rok, nowe wyzwania!
Rozpoczęliśmy nowy rok kalendarzowy, a wraz z nim zaczął się dla nas czas wzmożonej pracy!
Planujemy zorganizować kilka ciekawych wydarzeń m.in. kolejny Turniej Tańców Polskich, koncerty... Przed nami także warsztaty, wyjazdy wakacyjne oraz wiele, wiele innych wyzwań. 

Tańce Polskie w formie towarzyskiej to nowa kategoria tańca, którą zajmuje się nasz Zespół. Na swoim koncie mamy już trzy zorganizowane turnieje, pracujemy nad utworzeniem klubu tańców polskich, a nasze pary stale trenują i osiągają coraz większe sukcesy. 

Nieustannie pracujemy nad rozwojem tej formy działalności, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej dziedzinie na salę baletową!

 

Beskid jest członkiem CIOFF- Conseil International des Organisations de Festivals de Folklore et d'Art Traditionnels

czyli Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej. CIOFF od początku istnienia (1970 rok) jest członkiem UNESCO.
Członkostwo świadczy o bardzo wysokim poziomie zespołu, który jest regularnie weryfikowany przez odpowiednie komisje. 

Dla rodziców

Z nami zwiedzisz świat szeroki - przyjdź i poznaj wszystkie kroki!


 

Drodzy rodzice!

Zatroskani o swoje pociechy dokładacie wszelkich starań aby dzieciaki rosły i rozwijały swoje talenty w różnych dziedzinach. Niestety doba ma tylko 24 godziny, więc często brakuje czasu i pomysłów na to jak jeszcze dzieci mogłyby rozwojowo spędzić czas.

Z pewnością chcą państwo odkryć u dzieci pasje artystyczne, talenty wokalne. A może po prostu chodzi o oderwanie od komputerów i zachęcenie do twórczej zabawy w grupie rówieśników?

Systematyczne zajęcia, które zapewniają dużą dawkę ruchu i pozwalają odkryć ukryte talenty pod okiem wybitnej kadry instruktorskiej z wieloletnim doświadczeniem to nie wszystko. Młodzi odkrywcy chcący poznawać różne zakątki świata mają świetną okazję na rozwijanie i tej pasji. 

Wszystkie te pomysły dla najmłodszych jak i nieco starszych łączy w sobie Zespół Pieśni i Tańca BESKID! W jaki sposób? Przede wszystkim poprzez regularne zajęcia, odbywające się 2 razy w tygodniu po 2 godziny w co wchodzi również ok. 30 minut zajęć wokalnych. Ponadto Zespół koncertuje w całej Polsce i za granicą a w swojej ponad 55-letniej tradycji dotarł już nawet do Seulu w Korei Południowej!

 

Rodzice! Wasze dzieci maj tyle nieodkrytych jeszcze talentów! Wierzymy, że właśnie z nami je odkryją!

Nie zwlekajcie! Czekamy właśnie na Was!

Więcej informacji jak do nas dołączyć w dziale Zespół>Grupy oraz w dziale Kontakt


 

Facebook


Notice: Undefined property: JSite::$jquery in /home/users/smoczynskip/public_html/beskid/modules/mod_simpl_fb/plugins/pages.php on line 89

Projekt

Partnerzy

Kontakt

ZPiT Beskid

kierownik zespołu: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

administracja strony :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

prezes stowarzyszenia: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej w dziale "KONTAKT" 

Stowarzyszenie

KRS: 0000045656    REGON: 072308182 

adres: 43-300 BIELSKO-BIAŁA, 1 MAJA 12 

data nadania statusu OPP: 19-12-2005

Nr konta bankowego
60 1050 1070 1000 0022 2467 8900

Facebook